Aktualności ośrodka duszpasterskiego PMK w Lozannie

Z życia naszej wspólnoty

Powitanie ks. Pawła

Z wielką radością witamy w naszej wspólnocie ks. Pawła Mendyka, który rozpoczyna swoją posługę dla Polonii w kantonie Vaud. Pochodzi z Leżajska (woj. podkarpackie) - słynnego nie tylko z browaru ale przede wszystkim z kultu cudownego obrazu Matki Bożej i leżajskich organów. Będzie mieszkał w parafii w Renens, posługując we wspólnocie polskiej w Lozannie i Villeneuve. Niech nasze wsparcie modlitewne i życzliwość pomogą mu w podjęciu nowych obowiązków. 

 

 

 

Pożegnanie ks. Piotra

Po 7 miesiącach posługi dla naszej wspólnoty pożegnaliśmy ks. Piotra Szuflitę. Wrócił do swojej macierzystej diecezji, gdzie od września czekają na niego nowe obowiązki duszpasterskie. Wdzięczni za Jego pracę w Lozannie i Villeneuve pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Niech Pan Bóg błogosławi nowej misji!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Barbara Strzałkowska "Konferencje biblijne. Rdz 1 - 3". Cz.1

 

Prof. Barbara Strzałkowska "Konferencje biblijne. Rdz 1 - 3". Cz.2