Ogłoszenia duszpasterskie ośrodka PMK w Bernie

Ogłoszenia parafialne - 04.12.2016

  1. Zapraszamy na rekolekcje adwentowe. Rozpoczniemy je w przyszłą niedzielę o 12.30. Msze w tygodniu w przyszły poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19.00 w krypcie. Od godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

  2. W każdą sobotę adwentu o godz. 8.00 w krypcie, zapraszamy na Roraty po polsku.


  3. Za tydzień nasza Wspólnota organizuje Weihnachtsmarkt. Jarmark będzie trwał od godz. 9.00 do godz. 14.30. Zachęcamy do włączenia się w organizacje tego wydarzenia. Po Mszy Bernadetta Domańska, odpowiedzialna za grupę Apero, będzie rozdawała ulotki informacyjne, z których dowiemy się w jaki sposób można pomóc w jarmarku oraz co można przygotować. Zaproszeni jesteśmy do przygotowywania różnych produktów, które będą sprzedawane, a także do zgłoszenia się na jeden z dyżurów podczas Mszy o 9.30, 11.00 oraz 12.30. Nasza Wspólnota będzie rozprowadzała opłatki, ciastka, słodycze, kawę, herbatę oraz grzane wino.


  4. Zapraszamy do chóru parafialnego. Kolejna próba odbędzie się jutro, 5 grudnia o godz. 19.00 w centrum parafialnym.

  5. Zapraszamy także na spotkanie opłatkowe Wspólnoty Polskiej. Odbędzie się ono 8 stycznia po Mszy Świętej (około 13.30).


  6. Na rozpoczęty dziś tydzień życzymy wiele Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi.