Ogłoszenia duszpasterskie ośrodka PMK w Bernie

OGłoszenia Parafialne - 06.11.2016

  1. Dziś bezpośrednio po Mszy Świętej będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.

  2. Za tydzień podczas niedzielnej Mszy Świętej będziemy modlić się w intencji Polski, dziękując Bogu za odzyskanie Niepodległości.

  3. Także za tydzień II niedziela miesiąca. Zapraszamy na spotkanie przy kawie i ciastku. W związku z tymi spotkaniami organizujemy w naszej parafii grupę Apero.

  4. Rok temu udało nam się reaktywować niedzielne spotkania przy kawie. Aby spotkania udawały się, potrzeba poświęcenia swojego czasu oraz zaangażowania. Celem grupy Apero jest pomoc w organizowaniu spotkań przy kawie w II niedzielę miesiąca oraz innych spotkań, takich jak opłatek lub spotkań z innymi wspólnotami językowymi z naszej parafii. Grupa będzie odpowiedzialna za koordynację osób, które chcą przygotowywać słodkie wypieki, a także za przygotowanie sali i pomoc w uporządkowaniu po spotkaniu. Opiekunem grupy będzie Bernadetta Domańska. Grupa Apero jest kolejną grupą, którą chcemy założyć w naszej parafii.

    Od kilku lat liczba osób obecnych na polskich Mszach jest coraz większa. Naszym pragnieniem jest tworzenie parafii, która jest wspólnotą osób. Grupa Apero jest propozycją dla osób, które pragną włączyć się w życie parafii szczególnie poprzez służbę w każdą II niedzielę miesiąca.

    Zachęcamy wszystkich do przygotowywania słodkich wypieków na te spotkania. Dziś rozpoczynamy zapisy. Zgłaszać się można po Mszy świętej, przy pierwszej ławce, do Bernadetty Domańskiej.


  5. Od listopada zakładamy w naszej Misji Chór Parafialny. To jedna z nowych grup, którą chcemy założyć przy naszej parafii. Dziękujemy za zainteresowanie, do tej pory zgłosiło się do chóru 8 osób. To sukces. Zachęcamy, aby zapisać się i włączyć się w posługę w naszej parafii. Zapisy po Mszy w zakrystii.

  6. Na rozpoczęty dziś tydzień życzymy wiele Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi.